skip to Main Content

Lush

Lush logoKvalitní kosmetika patří mezi důležitého životního společníka. Firma Lush prodává naprosto čerstvé ručně vyráběné produkty s výbornými účinky. Velmi často proto prodejny navštěvují ženy společně se svými partnery, kteří si například mohou vybrat vhodný krém na holení s příjemnou vůni. Jednotlivé výrobky nejsou bezpodmínečně rozděleny na pánské a dámské, díky čemuž si každý volí dle individuálních preferencí. Obrovská část sortimentu však potěší právě něžné pohlaví. Dáváte přednost decentnějšímu parfému nebo se raději rozhodnete pro okouzlující pronikavější variantu? Záleží zcela na vás.

Čerstvá kosmetika má spoustu výhod, objevte je i vy

Pokud s přírodní formou mýdla, šampónu či sprchového gelu nemáte zkušenosti,Sprchové gely určitě vás zaujmou následující řádky. Jednotlivé produkty vznikly kombinací organicky pěstovaných rostlin a obsahují pouze aromatické látky nedisponující vedlejšími účinky pro lidský organizmus. Kosmetika Lush se navíc striktně netestuje na zvířatech. Lidé, kteří stojí za novými kombinacemi vůní, připravují čerstvé zboží bez nadměrného přidávání konzervačních látek. Právě proto vždy na každé lahvičce naleznete i datum udávající, kdy obsah daného obalu přišel na svět. Společnost věří, že jejich Lush kosmetika dokáže udělat zákazníky šťastnější a celkově vitálnější. Dokáže si představit romantickou koupel či relaxující masáž uskutečněnou právě s pomocí jejich vlastního sortimentu. A co vše v něm vlastně naleznete? Kompletní výbavu do vany, svůdný parfém, vlasový kondicionér, hydratační krém a i takové speciality, jako krájená mýdla či sprchová želé.

Navštivte kamennou prodejnu či eshop

MýdloRozhodně nebude na škodu zmínit oficiální web www.lushcz.cz, který obsahuje nespočet užitečných rad a tipů nejen v místním fóru. Navíc tento portál funguje i jako internetový obchod. Pokud chcete před nákupem podlehnout vůním kosmetiky, zavítejte do pobočky Lush v Praze.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top