skip to Main Content

Loake

Logo LoakePánové, věděli jste, že většina žen se na první schůzce mimo jiné zaměří i na pánské boty a podle toho usoudí, jak se muž o sebe stará? Boty již dávno nejsou pouhým detailem v oblasti odívání. Každý muž, který chce dávat na obdiv svou eleganci a přirozený šarm by měl začít právě u bot. Doporučujeme obuv jednoho z nejlepších producentů v Evropě, který má dlouholetou tradici. Řeč je o uznávané módní značce

Boty Loake

Loake.

Loake, obuv s tradicí

Věřte nebo ne, firma zabývající se výrobou kvalitní obuvi je na trhu už více než sto let. Byla založena v roce 1880. Firmu vlastním úsilím vybudovali tři bratři, kteří na tehdejším trhu vykryli tržní mezeru týkající se kvalitní pánské obuvi, jež by každému muži dodala nebývalý pocit elegance a úspěšnosti. Tak jako před sto lety, tak i dnes módní značka nabízí vkusné modely pánské obuvi, které podtrhnou image úspěšného a nezávislého muže.

Boty Loake

3 prvky k dokonalosti

Tradiční anglický výrobce obuvi Loake se při své tvorbě zaměřuje především na tři věci, které jsou podle Loake naprostým základem. Za prvé se jedná o poctivé zpracování až s poněkud puntičkářskou precizností. Následuje volba nejkvalitnějších materiálů. A posledním, neméně významným bodem je volba takového designu, který krásně snoubí klasickou ležérnost a ducha úspěšnosti.

Polobotky Loake

Nejoblíbenějším artiklem značky Loake jsou pánské polobotky. V nynějších kolekcích se vycházelo z tradičních tvarů, které byly oblíbené především na začátku minulého století. Klasické tvary jdou ruku v ruce s tradičními barvami. Nechybí typická kaštanová, béžová a tmavě hnědá. Maximální pohodlnost bude zaručena díky materiálům z telecí kůže. Cena se pohybuje okolo 3 500 korun. Mezi nejoblíbenější modely patří Buckingham, Hilton a Chester.

Obuv Slip On značky Loake

V případě, že vás poněkud obtěžují tkaničky, nabízí se široký sortiment polobotek s označením Slip On, které stačí pouze nazout. Vkusné přezky nahrazují tkaničky a celá obuv tak působí nejen elegantně, ale také moderně. Zde se volí především klasická černá barva. Materiál je opět z telecí kůže. Nejoblíbenějšími modely jsou Blackfriars a Fenchurch.

Obuv Toe Cap značky Loake

V posledních letech se stala zašpičatělá pánská obuv módním hitem. Návrháři značky Loake na to samozřejmě také zareagovali a vytvořili elegantní modely pánské obuvi, jejichž přední konce jdou do špičky. Střídmost je zde však na místě, jelikož zašpičatění není nijak přehnané, ale vhodně vkusné a přiměřené klasice. Modely se vyrábí ze středně měkké telecí kůže, která zaručuje nemalý pocit pohodlí. Nejprodávanější je model Aldwych v kaštanové barvě. Ten pořídíte zhruba za 3 000 korun.

Značka Loake nabízí jak elegantní pánské mokasíny, tak obuv sahající nad kotníky. Kvalitní materiály za podpory letité tradice ve výrobě kvalitních a vkusných bot vám dopomůže povznést vaši image úspěšného muže ještě o kousíček výše.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top