skip to Main Content

Kara Trutnov

Kara Trutnov - logoČeská firma Kara Trutnov prodává na našem trhu již dlouhou řadu let koženou módu známou především svým jedinečným charakterem. Mezi oblíbení produkty se dále řadí i výrobky z kožešiny. Modely spadající pod značku Kara přitom vznikají přímo v prostorách zmíněné společnosti. Pravidelně obměňované kolekce totiž spatřují světlo světa díky zaměření na vlastnoruční produkci. Samotný sortiment myslí na ženy i muže. Vhodné doplnění svého současného outfitu v mnoha pobočkách naleznou lidé různorodých věkových kategorií. Kůže se totiž díky své pověsti kvalitního materiálu těší výborné pověsti. Samotná konfekce v sobě zahrnuje kabáty, bundy, kalhoty i sukně. Pro představení kožešinové produktů si namátkou vyjmenujme kožichy, límce, čepice či rukavice.

Kara se o daný produkt postará i po koupi

Společnost o své zákazníky skutečně pečuje, a proto výrazně rozšířila záběr svýchKara Trutnov kožich doplňkových služeb. Vzhledem k povaze jednotlivých výrobků, které si skutečně zaslouží péči odborníků, se tomuto rozhodnutí ani nelze nijak divit. Za zmínku rozhodně stojí možnost bezplatných dodatečných úprav pořízeného modelu dle individuálních specifických požadavků. Pakliže si otevřete Kara katalog a padné vám do oka vybraný kabát či kožich, můžete si jej snadno zarezervovat a objednat pro vyzvednutí v nejbližší prodejně. Po samotní koupi Kara Trutnov dokáže pohotově opravit jakékoliv nechtěné poškození. Vždy proto budete vypadat naprosto perfektně.

Vlastní čistírna, která kůži rozhodně neublíží

Po mnohočetných negativních zkušenostech s čistírnami se firma Kara Trutnov nakonec rozhodla založit svoji vlastní. Profesionální zázemí zajistí šetrné odstranění libovolných nečistot výhradně ze všech produktů práce zrozených díky značce Kara.

Zboží Kara pořídíte v ČR i na Slovensku

Kara Trutnov - prodejnaKožená či kožešinová móda vyznačující se lehkostí a tradičními barevnými odstíny má k zájemcům skutečně blízko. Prodejny se totiž nacházejí na řadě míst České i Slovenské republiky. S pomocí obsáhlého seznamu pro ČR a SR vždy snadno naleznete nejvíce vyhovující obchod.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top