skip to Main Content

K2 Sports

K2 Sports logoPřed padesáti lety, v roce 1962, vznikla americká společnost K2. U jejího vzniku stáli dva bratři Bill a Don Kirschnerovi. Tito dva bratři byli průkopníky v technologii sklolaminátových lyží, které oproti ostatním konkurenčním výrobkům především ze dřeva a kovových součástek, byli lehčí a lépe ovladatelné a celkově živější.

 

Celosvětový úspěch

Společnost se rozrůstala velmi rychle a na konci šedesátých let bylo potřeba sehnat nové investory, aby se K2 mohlo rozšířit do celého světa. Tento krok se jim povedl a v roce 2003 byla firma přejmenována do nynější podoby – K2 Sports. Společnost má dnes mezinárodní portfolio obsahující šestnáct světově renomovaných značek ve více než čtyřiceti kategorií spotřebního zboží.

Kvalita a zkušenosti

Značky a podniky společnosti K2 Sports jsou světově proslulé jako špička v konstrukci, výrobě i marketingu. Poháněni inovací a vášní pro sportovní nadšence, hledá K2 Sports jedinečné a autentické životní styly a zkušenost, které může promítnout do všech svých výrobků.

 

Sportovní vybavení pro každého

Společnost K2 Sports je na trhu velmi úspěšná. Její značky a podniky produkují sportovní výbavu po celé škále jako například snowboardy, sněžnice, kola, in-line brusle, lyžařské vybavení, vybavení pro triatlon nebo funkční oblečení a doplňky. Proto je K2 Sports stálicí na trhu a dokáže uspokojit velkou základnu svých zákazníků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top