skip to Main Content

Jack Wolfskin

Jack Wolfskin logoMódní značku Jack Wolfskin lze doporučit všem zájemcům o kvalitní oblečení vhodné především pro náročné turisty a příznivce sportu. Oblíbené se však stalo i ve městech, kde jej lidé zcela běžně nosí. My ale začneme nejprve oděvy a vybavením pro všechny milovníky aktivně stráveného času. Právě v této oblasti totiž firma dosahuje největších úspěchů. Jestliže jste například horolezec, který má rád adrenalin a tráví noc v přírodě, rozhodně potřebujete teplou bundu, patřičné kalhoty i odolné boty. Na výpravu však s sebou rovněž musíte vzít stan a spací pytel. Jack Wolfskin naštěstí má všechny tyto produkty ve své nabídce. Sortiment pak doplňuje mnoho dalších potřebných nezbytností. Outdoorové oblečení se přitom chlubí pěkným designem i funkčními vlastnostmi. Společnost byla založena roku 1981 a již první zboží se setkalo s kladným ohlasem. Firma však neustále pokračovala ve zdokonalování používaných materiálů s ohledem na přání a hodnocení samotných zákazníků. Díky konstantnímu vývoji a tvrdé práci dnes nabízí špičkové výrobky.

Casual oblečení pro všední příležitosti vás dozajista zaujme

Jack Wolfskin vznikl v Německu a právě v této zemi také objevili, že dostupné oděvy nemusí sloužit jen k ochraně předJack Wolfskin bunda extrémními vlivy prostředí. Jemné sportovní ladění každého oděvu jej totiž předurčuje jako součást neformálního šatníku. Taková bunda Jack Wolfskin vás totiž skvěle udrží v teple například během zimního lyžování. Není se proto čemu divit, že lidé začínají do podobného zboží stále častěji investovat. Vraťme se ale k možnosti pořídit si módní oděvy vhodné například na běhání, treking či procházky. Katalog vždy pamatuje na ženy, muže i děti. Čeká na vás nespočet triček, vest, kalhot a dokonce i ponožek. Jack Wolfskin batohMezi speciality se dále řadí fleece mikina nebo mnoho druhů již zmíněných bund. Určitě však musíme představit i některé doplňky. Batoh Jack Wolfskin potěší obrovským úložným prostorem a pohodlným polstrováním. Čepice, šálek a rukavice dále oceníte v nejkrutějších mrazech.

V ČR máme řadu prodejen

Na našem trhu naleznete velký počet obchodů, které zbožím Jack Wolfskin disponují. S jejich vyhledáním vám vždy pomůže přehledná mapa uveřejněná na www.jack-wolfskin.com.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top