skip to Main Content

Independent

Independent logoMilujete jízdu na skateboardu? Pak vás potěší americká značka Independent truck patřící společnosti, která se zaměřuje nejen na produkci podvozků. Oblíbenou součást sortimentu totiž tvoří i oblečení vhodné pro neformální příležitosti. Firma byla založena již roku 1978 v Santa Cruz, což je město situované v Kalifornii. U zrodu stálo několik osob, které se podílely na prvních modelech podvozků určených pro veřejnost. Ty si záhy si získaly mezi fanoušky dobré jméno, protože kvalita zpracování prodávaných výrobků převyšovala v té době dostupné zboží. Ostatně jezdec Rick Blackhart sponzorovaný právě popisovanou značkou přímo uvedl o dvou největších tehdejších společnostech, že prodávají naprosto špatné podvozky. Nedostatek precizního přístupu z jejich strany zapříčinil mezi lidmi vnímání označení Independent jako určité záruky trvanlivosti. Skvělé jízdní vlastnosti pak dopomohly nastartovat současný úspěch.

Hlavním symbolem značky zůstává od nepaměti kříž

Příběh týkající se výběru vhodného emblému rozhodně patří mezi velmi zajímavý. Zakladatelé chtěli již od počátku vyjadřovatIndependent tričko krásu svobodné vůle. Termín Independent se totiž překládá právě jako nezávislost. O použití kříže připomínajícího vzdáleně kruh bylo rozhodnuto poté, co se s ním na obálce časopisu TIME objevil papež Jan Pavel druhý. Oblečen byl totiž do roucha, které dokázalo uvedeným znakem zaujmout. Od této doby již značka disponovala novou marketingovou tváří.

Široký výběr z oděvů a nezbytných doplňků

Pojďme se nyní společně podívat, co vše se v portfoliu společnosti nachází. Pořídit si lze například mnoho druhů triček s rozdílnými motivy a potisky. Zauvažovat však můžete i nad tím, zda se vám nebude hodit stylová Independent mikina. K dokonalosti pak již jen chybí pohodlné kalhoty. Poměrně bezbřehým dojmem dále působí rozsáhlá nabídka pokrývek hlavy. Na mysli přitom máme nejen čepice. Independent kšiltovka rovněž láká zákazníky. Ostatně posuďte sami na independenttrucks.com .

Zakoupíte v mnoha skateshopech

Independent čepiceMezi tradiční místa, kde naleznete zmiňovanou značku, se řadí specializované obchody nacházející se hlavně ve větších městech. Online variantu pak zastupují nejrůznější internetoví prodejci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top