skip to Main Content

Hugo Boss

Logo Hugo BossJen málokterá značka je ve světě pánské módy takový pojem jako je Hugo Boss. Aby taky ne, když se podle mnohých jedná o jednu z nejelegantnějších značek, které můžeme v mužském světě módy najít. Pojďme si ji trochu blíže přiblížit…

Lekce z historie Hugo Boss

Tuto elegantní a žádanou značku založil Hugo Ferdinand Boss roku 1924, v období mezi světovými válkami v Německu. Hugo byl v té době ještě neznámý krejčí. Šil ochranné průmyslové obleky a uniformy pro vojsko. Po pár letech přibírá více lidí a jeho malá dílna se rozvíjí v továrnu. Největší poptávku zažívá v roce 1939 díky vstupu Německa do války. Hugo Boss dostává státní zakázky na výrobu uniforem. Kvůli spolupráci s nacisty byla firma v poválečném období odsuzována, proto se společnost rozhodla nuceně nasazené dělníky odškodnit.

Hugo Boss v současnosti

Zakladatel Hugo Boss zemřel v roce 1948 a firmu přenechal svým dvěma bratrům. Díky jejich strategii se firma stala nejžádanější značkou na světě. Plán byl dokonalý, podařilo se vytvořit značku, která je považována za nejkvalitnější a nejluxusnější módu oblíbenou hlavně u mužů.

Pod vedením ředitele Wernera Baldessarinia se značka rozvíjí o nové výrobky – sportovní oblečení, pásky, sluneční brýle, spodní prádlo, peněženky a jiné doplňky. Do roku 1998 byla značka orientována čistě na trh pro muže, po roce však začala uspokojovat i něžnější pohlaví a vznikl koncept Hugo Woman.

Poslední rozvoj, který se udál, bylo rozšíření o výrobu kvalitních pánských a dámských hodinek, parfémů a toaletních vod pro obě pohlaví.

Značka Hugo Boss se během své existence stala právoplatným symbolem kvality, dokonalého designu, elegantnosti i prestiže, za kterou jsou lidé schopni utratit nemalé množství peněz.

Parfémy, toaletní vody a kolínské

Hugo Boss parfémy patří nejoblíbenější a nejvyhledávanější na trhu. Dopřávají moderně založenému muži i ženě eleganci a evokují smyslnost. Pokud chcete parfémy Hugo Boss zdarma vyzkoušet, nenechte si ujít akci, která právě probíhá – můžete si zdarma objednat vzorky parfémů až k sobě domů!

Toaletní vody a kolínské pro muže

Parfémy Hugo Boss pro muže

Parfémy a toaletní vody pro ženy

Parfémy Hugo Boss pro ženy

Brýle

Na brýle je v poslední době kladen velký důraz. Pryč jsou doby, kdy byly pouhou ochranou zraku proti slunečnímu záření, dnes se staly brýle nedílnou součástí módních outfitů.

Brýle Hugo Boss

Hodinky

Kvalitně zpracované hodinky značky Hugo Boss uvnitř skrývají švýcarský strojek a byly vyvinuty spoluprácí nejvyhlášenějších švýcarských hodinářů. Dokonalost těchto hodinek na svých rukou obdivuje nejeden muž. Většina hodin je chráněna minerálním sklem. Řemínky jsou jak ocelové i z pravé kůže, napájeny jsou bateriově.
Hodinky Hugo Boss

Hugo Boss v ČR

V České republice distribuuje zboží Hugo Boss spoleřnost Saga Trade. Více informací o módě Hugo Boss najdete na oficiálních domovských stránkách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top