skip to Main Content

Horsefeathers

Logo značky HorsefeathersPříběh značky Horsefeathers je povídáním o nadšeném snowboardistovi, který sportu věřil již v roce 1989, kdy byl ještě doslova v plenkách.
Společně s několika málo dalšími nadšenci si ve volných chvílích v Kanadě načrtávali vlastní potisky na trička a vytvářeli tak unikátní návrhy oblečení, které řádně vybočovaly z tehdejšího stylu oblékání. Ona pohádka ale měla poměrně smutný konec a celé uskupení se bez většího humbuku v roce 1992 zase rozpadlo.

Ukázka oblečení Horsefeathers

Oblečení značky Horsefeathers

Na lepší časy se začalo blýskat až v o dva roky později a to rovnou v České republice. Zde se podařilo nashromáždit většinu nadějných návrhů, ty byly dále zpracovány a vznikla první kolekce určená pro vyznavače skate a snowboard kultury. Nasbíraných materiálů ale bylo dostatek i pro sérii další a tak se vlastně rozjel celý oděvní kolotoč pokračující až do dnešní doby.

Samozřejmě že ale Horsefeathers bundy a Horsefeathers mikiny v dnešních obchodech nejsou ty samé jako tomu bylo na počátku – došlo k výraznému zlepšení materiálu a celkové kvality. Co se způsobu získávání nápadů týče, na tom se nezměnilo téměř nic. Opět se totiž do vývoje notnou částí zapojují sami jezdci, pro něž není skateboarding a snowboarding jen koníčkem, ale denním chlebem a životním stylem. A tito stejně jako u jiných značek patří k oficiálnímu týmu Horsefeathers.

Ukažte, že máte rádi značku Horsefeathers!

Pokud chcete dát všem okolo jasně najevo, jakou značku máte nejraději, zkopírujte si kód níže (stiskem CTRL+C pro kopírování, CTRL+V pro vložení) na svůj profil, do svého blogu nebo na své stránky! Díky tomu se každý dozví, jakou značku máte nejraději.

Logo Horsefeathers
Miluju oblečení Horsefeathers!
Miluju značku Horsefeathers!

Kde koupit oblečení Horsefeathers

Sháníte zimní bundy, kalhoty, trička, mikiny nebo jiné věci od Horsefeathers? Seznam obchodů a e-shopů, kde se dá koupit zboží značky Horsefeathers, na tomto místě najdete již brzy. Pokud o nějakém víte, můžete se o to podělit do diskuse.

7 komentářů k zobrazení
  1. ahojky že je to oblečení Horsefeathers bomba mam všechno Horsefeathers…je to bomba…!!!!!!!!!!!

  2. Od znacky Horsefeathers doporucuji nic nekupovat, nejenze je zbozi predrazene a neodpovida kvalite na etiketach, navic jednani firmy je neprijatelne. Zakoupila jsem zimni bundu za 5500kc ktera ztratila behem 4 mesicu barvu, prodrela se a potrhala. Firma mi misto reklamace napsala urazejici dopis ze zaslanim bundy ohrozuji jejich zdravi a roznos prenosnych nemoci a argumentovala nejakymi neexistujicimi paragrafy(pozn. bunda byla cista). Naprosto neprijatelne jednani! Myslim ze po prostudovani jejich web stranky vam bude jasne na jake inteligenci urovni jeji vedeni asi tak muze byt.

  3. ahoj horsefeather je super taky mam rad dc nebo element…atd ale horsefeathers je proste nej

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top