skip to Main Content

Hilditch & Key

Logo Hilditch & KeyJestli jste někdy navštívili Londýn, zaručeně jste si všimli, že mnoho zdejší panů a dam si velice zakládá na vkusné, decentní, módě. Pramen této módy je právě v londýnské značce Hilditch & Key, která vznikla před mnoha lety a jejím hlavním cílem je nabízet zákazníkům modely klasické anglické módy za podpory velmi kvalitních a pohodlných materiálů.

Hilditch and Key kalhoty

Buďte styloví s Hilditch & Key

Módní značka Hilditch & Key byla založena v roce 1899. Za více než sto let zůstal její hlavní koncept nezměněn. Stále nabízí jak pánům, tak dámám vkusné oblečení. Hlavním atributem je kvalita materiálu a decentnost. Pro pány se zde nabízí opravdu široký sortiment, který počíná košilemi, kabáty, přes kravaty, svetry až po módní doplňky, například manžetové knoflíčky. Dámám nabízí Hilditch & Key již bohužel méně sortimentu, který se zaměřuje pouze na dámské košile a spodní prádlo. Menší množství modelů je však bohatě kompenzováno decentností a kvalitou.

Pánské košile Hilditch & Key

Jsou to právě pánské košile, které zahrnují většinu sortimentu značky Hilditch & Key. V kolekci Classic Collar nalezneme módní proužky, ale také jednobarevná provedení. Barevné spektrum je zde opravdu široké. Nabízí se i módní fialová či zajímavé odstíny modré. Kombinace barev kvalitních, bavlněných košil je však volena velmi vkusně.

Kolekce Cutaway Collar obsahuje anglickou klasiku v podobě kostkovaných vzorů. Máte-li rádi výraznější vzory, pak se vám zalíbí kolekce Button Cuff, která se vyznačuje křiklavějšími proužkovanými a kostkovanými vzory. Nabídku pánských košil uzavírá kolekce Casual, kde nalezneme poněkud modernější vzory a střihy vhodné pro volný čas. Zde nechybí ani jeansové košile. Cena košil se pohybuje okolo 2 000 Kč.

Hilditch and Key košile

Pánské kalhoty Hilditch & Key

Širokou nabídku modelů nalezneme i mezi pánskými kalhotami. Nabízí se jak kalhoty vhodné k oblekům, tak kalhoty pro volný čas, vyrobené převážně z manšestru. Kromě stylových barev kupodivu narazíme i na barvy výraznější jako jsou světle béžová a červená. Kalhoty značky Hilditch & Key pořídíte zhruba od 2 200 Kč.

Pánské svetry Hilditch & Key

Mezi lahůdku vkusného oblečení patří svetry Hilditch & Key, které se vyznačují opravdu prvotřídními materiály. Kašmírové svetry Hilditch & Key jsou opravdu bezkonkurenční. Stejně bezkonkurenční je ale i cena, která se pohybuje kolem 4 500 Kč.

Hilditch & Key pro dámy

V buticích značky Hilditch & Key nalezneme vkusné dámské košile, které jsou složeny z kvalitní bavlny. Střihy a zpracování je také na vrcholné úrovni. Kromě klasických barev se nabízí široké spektrum barvy růžové. Hilditch & Key nabízí i pohodlné dámské spodní prádlo.

Hilditch and Key pro dámy

Módní značka Hilditch & Key zaujme všechny, kteří mají rádi vkusný, decentní styl oblečení podpořený kvalitními materiály a prvotřídními střihy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top