skip to Main Content

Harvie & Hudson

Logo Harvie & HudsonPatříte-li mezi muže, kteří se chtějí cítit elegantně v každém okamžiku, pak je zde pro vás značka Harvie & Hudson. Tato módní značka s tradicí vám nabízí široký sortiment decentních pánských kolekcí, které vám zprostředkují pocit elegantní ležérnosti a luxusu.

Co Harvie & Hudson nabízí?

Módní značka Harvie & Hudson je čistě pánskou značkou. Ležérní anglický styl v propojenosti s vysoce kvalitními materiály a nádech moderní elegance na vás dýchá z modelů pánských košil, kabátů, šál, rukavic a také z kravat. Značku si zamilovaly tisíce mužů, kteří sázejí na klasický gentlemanský styl.

Harvie & Hudson košile

Pýcha Harvie & Hudson

Značku založili před mnoha lety Thomas George Havie a George Frederick Hudson. Tito angličtí gentlemanové si dali za cíl nabídnou pánům košile a obleky, které by podtrhovaly životní styl vyšší střední třídy. Tento duch přetrval až do nynější době, kdy je značka kupodivu ještě stále ve vlastnictví těchto dvou rodin. Když vedle sebe položíte obyčejnou košili a košili značky Harvie & Hudson, tak zakrátko zjistíte, že z košile Harvie & Hudson čiší cosi noblesného a krásného.

Harvie & Hudson košile

Klasické košile Harvie & Hudson

Mezi nejoblíbenější kolekce košil patří kolekce Classic, která sází na klasické proužkované vzory. Na košilích nalezneme vždy svislé bílé pruhy v kombinaci s příjemnými barvami. Nejčasnější je modrá, následuje růžová. Nepřeplácanost je na prvním místě, proto se nabízí vždy pouze dvě barvy na jedné košili. Triumf značky je však v puntičkářské dokonalosti střihů a použití 100% přírodní bavlny.

Harvie & Hudson košile

Košile Slim Fit Harvie & Hudson

Absolutní novinkou jsou pánské košile Slim Fit, které se vyznačují užším střihem, který je poněkud sportovnější. Klasická elegance však v žádném případě není ztracena.

Kabáty Harvie & Hudson

Nebývalý pocit elegance a noblesy pocítíte v kabátech značky Harvie & Hudson. Kabáty jsou sice modernější než bývaly v minulých letech, nicméně ve srovnání s košilemi jsou kabáty poněkud usedlejší. Jejich kouzlo spočívá v tom, že vytvářejí pocit úspěšného muže.

Harvie & Hudson kabáty

Moderní košile Harvie & Hudson

Na první pohled by se zdálo, že se značka poněkud ztrácí v usedlosti a nenabízí nic moderního. Opak je však pravdou. Harvie & Hudson nabízí širokou škálu košil, u kterých se sice nevolily moderní střihy, modernost se však objevila v barevném spektru a kombinacích. Zajímavé jsou například kolekce, kdy límeček a kapsička jsou v barvě bílé, kdežto ostatní části košil jsou v modrém či růžovém provedení. V kombinaci s veselými kravatami působí košile vkusně a přitom módně.

Patříte-li mezi muže, kteří mají rádi elegantní, vkusnou módu vyrobenou z prvotřídních materiálů, pak se vám zalíbí značka Harvie & Hudson, která patří mezi špičku na poli s elegantní módou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top