skip to Main Content

Funstorm

Logo značky FunstormJiž od roku 1990 se začala psát historie jedné ze známějších českých skatových značek – Funstorm, krátce FNS. U zrodu stál jako vždy nadšený jezdec na snowboardu. Ale vzhledem k poměrně nerozvinuté kultuře a nedostatku vybavení bylo poměrně obtížné nalézt kvalitní oblečení, které by si na svah mohl vzít. Začal tedy na něčem svém pracovat, což vyústilo v první kolekci značky Storm, která se na pultech obchodů objevila kolem roku 1994.

Ukázka oblečení Funstorm

Oblečení značky Funstorm

Začátky samozřejmě nebyly v tolik masivním měřítku, jako je tomu dnes a na pultech se dalo najít jen několik málo kusů. Značka se ale mezi vyznavači tohoto sportu velmi rychle provalila a to vlastně kvalitní oblečení za relativně dostupnou cenu vyneslo na vrchol. Otázka spuštění také dámské kolekce pod značkou StormGirl tedy byla nasnadě.

Dalším zlomovým byl rok 1999, kdy firma poprvé vstoupila na evropské trhy a s tím šlo ruku v ruce přejmenování na Funstorm, což je značka jak ji známe nyní a kterou si oblíbili vyznavači snowboardu, skateboardu či BMX. Stejně jako další značky, také tato má svůj vlastní tým profíků, kteří oblečení nejen nosí, ale i přispívají cennými radami při jeho návrhu. Patří mezi ně kupříkladu Tomáš Kašpárek, Martin Prouza nebo ze slečen Eliška Šírová a Lucie Janouchová.

Ukažte, že máte rádi značku Funstorm!

Pokud chcete dát všem okolo jasně najevo, jakou značku máte nejraději, zkopírujte si kód níže (stiskem CTRL+C pro kopírování, CTRL+V pro vložení) na svůj profil, do svého blogu nebo na své stránky! Díky tomu se každý dozví, jakou značku máte nejraději.

Logo Funstorm
Miluju oblečení Funstorm!
Miluju značku Funstorm!

Kde koupit oblečení Funstorm

Sháníte trička, mikiny, bundy, kalhoty nebo jiné doplňky od Funstorm? Seznam obchodů a e-shopů, kde se dá koupit zboží značky Funstorm, na tomto místě najdete již brzy. Pokud o nějakém víte, můžete se o to podělit do diskuse.

Back To Top