skip to Main Content

Fugu

Logo značky FuguVrtá vám hlavou, co vlastně ono tajemné Fugu v názvu značky znamená? Jedná se prudce jedovatou rybu, kterou si oblíbili labužníci zejména z Japonských oblastí. Velmi důležitá je v tomto případě příprava. Pokud při ní kuchař udělá nějakou tu chybu, může být porce pro jeho strávníka tím posledním, co pozře.

Ukázka oblečení Fugu

Oblečení značky Fugu

Motiv této ryby se nachází také přímo na oblečení, které se mimochodem vyrábí od roku 2006. Jde tedy o firmu poměrně čerstvého data , jejíž výrobky jsou z velké části tuzemské, přičemž zlomek je také vyráběn v zahraničí. K tomu jsou využívány továrny výhradně s certifikátem Sweatshopfree. Ten zaručuje, že se zaměstnanci je nakládáno podle jejich práv, zaměstnavatelé se řídí zákoníkem práce, nedochází k drastickým přesčasům a pro výrobu nejsou ani zneužívány děti. Většinou jde o firmy, které se starají o snížení nezaměstnanosti v oblastech, kde je tato hladina kritická.

Fugu je tedy značka oblečení, která si dává za cíl přicházet s originálními motivy a nápady a předkládat je na kvalitních materiálech.

Ukažte, že máte rádi značku Fugu!

Pokud chcete dát všem okolo jasně najevo, jakou značku máte nejraději, zkopírujte si kód níže (stiskem CTRL+C pro kopírování, CTRL+V pro vložení) na svůj profil, do svého blogu nebo na své stránky! Díky tomu se každý dozví, jakou značku máte nejraději.

Logo Fugu
Miluju oblečení Fugu!
Miluju značku Fugu!

Kde koupit oblečení Fugu

Sháníte trička, mikiny nebo tašky Fugu? Seznam obchodů a e-shopů, kde se dá koupit zboží značky Fugu, na tomto místě najdete již brzy. Pokud o nějakém víte, můžete se o to podělit do diskuse.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top