skip to Main Content

Frederick’s of Hollywood

Logo Frederick’s of HollywoodV oblasti módy, především dámské, je vždy velkou výhodou, když má módní značka jasné zaměření. Značka Frederick’s of Hollywood patří již přes padesát let na vrchol v oblasti sexy dámského oblečení. Modely jsou výrazně vyzývavé, ženské a pro muže přitažlivé. Značka Frederick’s of Hollywood je známá především díky dámskému spodnímu prádlu, které je známé po celém světě.

Vrchol ženské krásy

Módní značka Frederick’s of Hollywood si je dobře vědoma, že každá žena se čas od času potřebuje cítit sexy, svůdná a krásná. Jsou to právě návrháři z Frederick’s of Hollywood, kteří dokonale chápou jak vytvářet přenádherné modely, aby se v nich každá žena cítila krásná a jedinečná. Frederick’s of Hollywood nabízí sexy dámské spodní prádlo, sexy kolekce oblečení a také sexy módní doplňky a dámskou obuv. Sexy styl byl a je ve Frederick’s of Hollywood vždy na prvním místě.

Podprsenky Frederick’s of Hollywood

Podprsenky Frederick’s of Hollywood

Nabídka podprsenek značky Frederick’s of Hollywood je více než široká. Nalezneme podprsenky různých střihů, barevných provedení a materiálů. Veškerý sortiment je vyzývavý, cena přiměřená. Kolekce Deep Plung se kromě sexy stylu vyznačuje i pohodlností. Voleny byly křiklavé barvy. Do kolekce Bralettes spadají již vyzývavější podprsenky, které zaručeně nenechají žádného muže chladným.

Kalhotky Frederick’s of Hollywood

Kalhotky Frederick’s of Hollywood

Co se týče dámských kalhotek, jsou opět v sexy duchu. Nabízí se jak dámské kraťásky, tak svůdná tanga. Samozřejmě nechybí sexy krajkové provedení nebo zdobení kamínky. Nabízí se modely jak pro dračice, tak roztomilé dívčí kraťásky, které však nejsou nijak méně vzrušující.

Korzety Frederick’s of Hollywood

Korzety Frederick’s of Hollywood

Do 1 000 Kč si můžete pořídit vzrušující dámský korzet, který již každého muže zaručeně odzbrojí. Různé barevné kombinace a střihy zaručí, že si budete mít opravdu z čeho vybírat.

Prádlo Frederick’s of Hollywood

Luxusní dámské prádlo Frederick’s of Hollywood

Frederick’s of Hollywood nabízí samozřejmě i komplety dámského spodního prádla. Cena se pohybuje od 500 Kč. Jemné průsvitné materiály či materiály krajkové jsou střiženy tak, aby jste se cítila svůdná a jedinečná.

Oblečení Frederick’s of Hollywood

Značka Frederick’s of Hollywood nabízí celou řadu sexy dámského oblečení od triček, kalhot, košilek, přes mini svetříky až po dámské šaty. Sexy styl je zde opět zachován. Nejoblíbenější je kolekce Party Club dresses, která nabízí svůdné šaty vhodné na mejdany či diskotéky.

Jen stěží by jste našli jinou značku, která klade tak velký důraz na sexy vyzývavý styl jako Frederick’s of Hollywood. Chcete-li se cítit jedinečně svůdná, pak vám vřele doporučujeme navštívit butiky značky Frederick’s of Hollywood.

Oficiální stránky Frederick’s najdete na http://www.fredericks.com, kde je i e-shop, na němž můžete zboží objednat. A zasílá se i do zahraničí!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top