skip to Main Content

Fox

Fox - LogoSpolečnost Fox Head Racing vlastnící značku Fox se stala díky svým produktům synonymem pro oblečení určené pro všechny osoby milující výkon své motorky. Její portfolio čítá mnoho doplňků pro motokros, mezi které například patří ochranné helmy, chrániče či kvalitní boty. Není se proto čemu divit, že firma sponzoruje nejvýznamnější ikony motorkářského světa – Rickyho Carmichaela, Jamese Stewarta a mnoho dalších. Cílem designérů je umožnit závodníkům maximální ochranu, a to bez znatelného pocitu omezení pohyblivosti. Skloubením těchto dvou faktorů vzniká právě ona pověstná kvalita značky symbolizované hlavou lišky.

Stručně z historie

Prodej motorkářského oblečení začal poněkud nenápadně. Malé firmě Moto-X Fox založené roku 1974 se podařilo vytvořit výkonné součásti motoru a inovativní systém zavěšení kol, který chtěla netypicky představit. Rozhodla se proto založit vlastní závodní tým. S tím ovšem přišla potřeba vytvořit moto-kombinézu. Jako ideální byl nakonec vybrán model kombinující červenou, žlutou a oranžovou barvu. Ten se však stal záhy mezi fanoušky nejen velmi oblíbený, ale i žádaný. Společnost proto prošla mohutnou reorganizací a během několika let se stala hlavním hráčem na trhu.

Fox - Oblečení

 

Fox v současnosti

Značku Fox lze dnes spatřit naprosto běžně. Během prohlížení patřičného katalogu zjistíte, že můžete vybírat i mezi oblečením určeným pro běžné nošení i sportovní aktivity. V létě oceníte Fox kraťasy či plavky. Až naopak teplota klesne podFox - Kraťasy bod mrazu, můžete mít na hlavě kulich s povedeným logem vyhlížející lišky, zatímco pod bundou vás bude hřát originální mikina. A ano, vyberou si i dámy. Tvrdá práce zaměstnanců společnosti v kombinaci se stále probíhajícím intenzivním výzkumem nových materiálů se podílí na rozsáhlé nabídce Fox oblečení. O tomto faktu se ostatně sami můžete přesvědčit na oficiálních stránkách www.foxhead.com. Fox Head Racing stále zůstává rodinnou firmou a již se jí podařilo proniknout se svými produkty do více než 50 zemí.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top