skip to Main Content

Ermenegildo Zegna

Logo Ermenegildo ZegnaPatříte-li mezi muže, kteří by pod jednou značkou rádi našli jak elegantní pánské obleky, tak sportovní oblečení vhodné pro volný čas, pak se vám možná zalíbí módní značka Ermenegildo Zegna. Tento italský gigant na poli módy si získal oblibu u mnoha mužů, kteří kladou důraz na klasickou italskou dokonalost a eleganci.

Ermenegildo Zegna Pánská Móda

Co značka Ermenegildo Zegna nabízí?

Značka založená v roce 1910 nabízí široký sortiment nejen pro businessmany, ale také pro muže, kteří mají rádi volno-časový styl. V buticích Ermenegildo Zegna nalezneme jak úchvatné modely obleků, svetrů, kalhot, kabátů, tak i pánské tašky, brýle, kravaty a také obuv. Značka je známá také díky vkusným modelům pánského spodního prádla. Ermenegildo Zegna patří mezi opravdovou módní velmoc. Obchody po celém světě a přes sedm tisíc pracovníků, kteří den co den vyrábějí jedny z nejkvalitnějších modelů mluví samo za sebe.

Elegance Ermenegildo Zegna

Ermenegildo Zegna Zegna SportZnačka Ermenegildo Zegna klade velký důraz na eleganci. Italská móda je známá především díky neotřelým kolekcím, které krásně snoubí klasický a moderní styl. Nejinak tomu je u modelů pánských obleků. Tvůrci značky Ermenegildo Zegna se v nových kolekcích pánských obleků zaměřili na klasickou šedivou, černou a béžovou barvu. Návrat do minulosti můžeme vidět i v četných vertikálních proužcích. Tento klasický Al Capone styl se snoubí s prvotřídními materiály a pečlivým krejčovským zpracováním. Na klasickou italskou eleganci narazíte nejen v módních kolekcích, ale samozřejmě také v módních doplňcích. Například pánské pásky jsou symbolem dokonalosti a úspěšného muže. Kvalitní kožené rukavice a vkusné manžetové knoflíčky jsou již poslední třešničkou na dortu.

Spodní prádlo Ermenegildo Zegna

Ermenegildo Zegna Spodní prádloPánské spodní prádlo značky Ermenegildo Zegna se může pochlubit nejen volbou kvalitních materiálů, ale také hezkým přiléhavým stylem, který podtrhne typickou chlapskou mužnost. V posledních kolekcích nalezneme pánské slipy, trenýrky, ale i různé komplety. Nechybí ani klasická pyžama.

Zegna Sport

Značka Ermenegildo Zegna, to nejsou pouze elegantní a vkusné modely pánských šatů, ale také svěží, mladistvá móda pro volný čas. Na pultech obchodů Ermenegildo Zegna nalezneme širokou nabídku pánský triček, svetrů, kalhot, bund a doplňků pro volný čas. Preferují se především světlejší tóny barev a vzdušné materiály, které jsou ovšem opět prvotřídní kvality.

Z Zegna

Ermenegildo Zegna Zegna SportTato italská módní značka by se mohla rozdělit na tři části, Ermenegildo Zenga pro elegantní módu, Zegna Sport pro volno-časovou módu a Z Zegna nabízející svým zákazníkům neotřelé modely do společnosti, které působí nadmíru mladistvým dojmem. Chcete-li snoubit klasický styl se stylem svěžím, pak se vám zcela jistě zalíbí modely z dílny Z Zegna.

Společnost Ermenegildo Zegna skoro sto let nabízí svým zákazníkům zajímavé pánské modely. Některé jsou decentní a vkusné, jiné sportovní a mladistvé. Vysoká kvalita použitých materiálů je však na denním pořádku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top