skip to Main Content

ECOZZ

Ukázka tašky ECOZZ

Taška ECOZZ z edice Rare Prints

Česká firma ECOZZ vznikla v roce 2007 a nabízela 6 druhů ekologických tašek. Postupně se rozrůstala, od roku 2011 již nabízí přes 800 položek a nezaměřuje se pouze na ekotašky, ale i další ekologické výrobky. V současnosti v jejich e-shopu najdete přes 1000 produktů!

Design tašek je různorodý, podílí se na něm spousta různých designérů.

V nabídce jsou i různé limitované edice ekotašek, jako například kolekci „Rare prints“, která vznikla ve spolupráci s Národní knihovnou České republiky, kdy je na každé tašce natištěn text z knih z této knihovny. Kromě značky ECOZZ můžete od výrobce zakoupit ekologické nákupní tašky Envirosax, tašky a košíky Reisenthel, batohy a kabelky LeSportsac, lahve ECOZZ a EQUA, Bobble nebo SIGG.

Ukázka 4 ekologických tašek značky Ecozz

Ekologické nákupní tašky Ecozz

Tašky jsou skladné, lehké, vejdou se do každé kabelky, což je i velmi praktické. Materiál používáný na ekotašky je zejména zesílený polyester.

A kde ekologické tašky koupit? Ideálním řešením je e-shop firmy Ecobag.cz nebo v obchodě některého z partnerů výrobce. Sama firma Ecozz svou kamennou prodejnu nemá, byť v minulosti měla například prodejní stánek v obchodním centrum Palladium v Praze.

Tak příště na nákupy už jedině s ekologickou taškou!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top