skip to Main Content

Ecko unltd.

LogoJakmile na oblečení spatříte nápis *ecko unltd. máte jistotou, že se na něm podílel významný módní návrhář Marc Ecko. Právě on totiž společně s dalšími dvěma osobami stál u zrodu značky vzniklé v roce 1993. Současný úspěch společnosti se přitom zrodil z pouhých prvních šesti triček, která ozvláštnila jediná barva ve spreji. Zboží se následně hodně orientovalo na kulturu a poměrně brzo se stalo synonymem pro hudební styl hip-hop. Kolem roku 2000 se profil firmy začal jemně přetvářet. Výrazně se totiž zaměřila na urbanistický (městský) styl módy. Většina modelů přitom byla stále založena na výtvarném umění graffiti.

Mnoho produktů

Předně je třeba říci, že původní společnost ecko unltd. dala v průběhu let vzniknout několika dalším sesterským značkám. Dnes se proto můžeme setkat i s vlastní internetovou televizí *eckoTV. Vraťme se ale nyní k tomu důležitějšímu, a to stylovým oděvům. Nabídka pochopitelně čítá produkty pro muže i ženy. Mezi nejčastěji skloňované pak patří trička a džíny (z denimEcko boty tkaniny). I taková ecko mikina však dozajista stojí za zmínku. Obléci se však můžete takříkajíc od hlavy až k patě. A to rozhodně nemáme na mysli jen klasické výrobky. Dostupné jsou totiž dále i ecko unltd. boty či vlastní hodinky. Na záda si následně můžete hodit batoh nesoucí stejné označení. A co takhle ještě vyzkoušet klobouk? Pravděpodobně totiž bude se zmíněným oblečením vhodně ladit. Když totiž za módními návrhy stojí profesionál, nelze ani nic jiného očekávat.

Kde koupit?

Nyní již zbývá vyřešit poslední nastíněnou otázku. V České republice naštěstí působí jak specializovaný internetový ecko Ecko mikinaunltd. shop, tak i mnoho kamenných prodejen. Pokud se chcete na aktuální kolekci podívat ještě předtím, než do obchodu vstoupíte, máme pro vás tip. Jednoduše si na www.shopecko.com zvolte sekci odpovídající vašemu zájmu.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top