skip to Main Content

Concrete

Concrete je holandská značka, za kterou stojí především designer Tony VandenBerg. Ten se rozhodl zpočátku pro sebe, později i pro ostatní, vytvořit obal na notebook či Macbook, který je radost nosit. Výsledkem jeho práce je značka Concrete nabízející stylové a designově vytříbené brašny z kůže pro vaše křemíkové miláčky.

To, čím se tyto brašny na notebook, odlišují od konkurence, je jejich minimalismus a kvalita zpracování. Jednak jsou lehké, ale díky jejich střihu do nich nedáte kromě počítače nic moc dalšího, maximálně tak nabíječku a nějaký blok. Lidi, kteří mají rádi střídmost a jednoduchost, si brašny Concrete určitě zamilují.

Každý obal či brašna je ručně vyráběna, takže můžete počítat s opravdu vysokou kvalitou. Navíc žádný kousek nebude úplně stejný.

Original Case

Značka Concrete má pod sebou dvě řady. První z nich je Original Case, což je původní design obalu na notebook či Macbook pro a Air. Dva obdélníkové kusy kůže jsou sešity k sobě a vybaveny uchem pro pohodlné nošení. To se dá jednoduše schovat, díky čemuž budete mít z brašny najednou jednoduchý a krásný obal, který můžete vzít pod paži.

Obal na notebook je elegantní a je určen jak pro muže, tak i ženy. Skvěle vám padne k saku či jinému formálnějšímu oblečení. Obal se nabízí ve čtyřech barvách – antilopí hnědá, zelenošedá, červenohnědá a uhlově černá.Hook Case

Druhý výrobek z řady nese název Hook Case a potěší příznivce méně formálnější módy – místo ucha má odepínatelný poprh, takže obal nemusíte držet v ruce. Stejně jako v prvním případě i tady jde o stylový módní a funkční doplněk z měkké kůže, která je vyztužena silným hliníkovým rámem. Díky tomu váš notebook či MacBook bude v naprostém bezpečí.Více o brašnách a obalech značky Concrete se dozvíte na jejich webu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top