skip to Main Content

Church

Logo ChurchAmerický módní trh byl už od počátku devadesátých let přesycen extravagantní a pouliční módou. Z toho důvodu vznikla v roce 1995 módní značka Church, která nabízí konzervativní dámské modely, jež nejsou nijak vyzývavé. Jejich kladem je stylová klasika s malým nádechem modernosti.

Church: vkusné a decentní modely

Módní značka Church se zalíbí těm ženám, které upřednostňuji konzervativní styl odívání a nemají rády módní výstřelky. Na ty u společnosti Church zcela jistě nenarazíte. Dámské modely jsou vkusné a decentní. Konfekce je vhodná především do společnosti, kde se vyžaduje určitá noblesa a decentnost. Voleny jsou kvalitní materiály a standardní střihy.

Šaty Church

Dámské obleky Church

Hlavním sortimentem značky Church jsou dámské obleky. Oproti ostatnímu zboží jich nalezneme velké množství. Stěžejní je u všech modelů vkusnost. O tu zde opravdu není nouze, všechny obleky působí nenásilným dojmem. Zaujmou však dojmem ležérnosti a celkovou sladěností. Přestože modelům většinou vévodí jedna barva, nalezneme na nich vždy něco, co model obzvláštní. Volánky, vyšívané vzory či brože příjemně zpestřují modely a působí tak vkusný a přesto zajímavým dojmem. Nabízí se i klasická jednobarevná provedení dámských obleků, která rovněž působí skvěle díky kvalitním materiálům a vkusným střihům.
Běžná cena obleků se pohybuje okolo 3 000 Kč.

Šaty Church

Jelikož slovo church v překladu znamená kostel, pak si můžete být jistí, že i šaty značky Church jsou plné vkusu a decentnosti. Voleny jsou volnější střihy, kvalitní bavlněné a krepové materiály. Barevné spektrum zahrnuje převážně tmavší tóny barev. Cena šatů se pohybuje okolo 2 500 Kč

Klobouky Church

Klobouky Church

Módní značka Church věnuje nemalou pozornost i výrobě vkusných dámských klobouků, jež decentním oblekům dodávají pocit lehké elegance. Značka Church začala svým zákaznicím nabízet různé modely dámských kloboučků od samotného počátku firmy. Modely jsou více než zajímavé. Dají se využít k nejrůznějším společenským událostem. Nabízejí se kloboučky různých tvarů a provedení. Zdobí je okrasná pera, síťovina, mašle a samozřejmě nechybí ani motivy květin. Módní značka Church je jedním z největších producentů dámských kloboučků ve Spojených státech. Cena kloboučků začíná od 800 Kč.

Prodejní místa

Přestože je módní značka Church na trhu dámské konfekce již více než 14 let, má pouze jeden obchod, který sídlí v Arizoně. Distribuuje však své zboží do mnoha obchodů nejen v Americe. Toužíte-li po elegantním kloboučku, pak jej zcela jistě najdete v mnoha obchodech v České republice, které se zabývají prodejem dámských kloboučků. Pokud vás již omrzela extravagantní móda a ráda by jste ve svém šatníku měla něco decentního, pak je značka Church pravou volbou.

Oficiální stránky značky Church najdete na http://www.churchfashion.com/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top