skip to Main Content

Carhartt

Carhartt - LogoTomuto poli působnosti se ostatně věnuje i doposud. Uspět se jí podařilo především díky dlouhé životnosti materiálů, kvalitou a komfortem. Důležitý je dále i promyšlený střih, který zaručuje, že všechny vesty, džíny, bundy i pracovní soupravy skvěle sedí a jakoby podbízejí k vyšším výkonům.

Důležité milníky historie

Firma Carhartt se původně zrodila roku 1889 za účelem zajištění vhodného oblečení pro osoby zaměstnané na železnici. Tito lidé pochopitelně vyžadovali trvanlivý oděv, který bude tělo dostatečně chránit. SpolečnostŽena v pracovním oblečení Carhartt se proto snažila své produkty vždy pravidelně inovovat. Zkušenosti, které touto činností získala, mohou ocenit dnešní zákazníci. Ti například vybírají z rozsáhlé řady moderních pracovních kombinéz odolných proti ohni či vodě. Díky kladným ohlasům se dnes s logem Carhartt setkáme nejen na staveništích, ale například i farmách.

Raketový úspěch

V devadesátých letech růst značky nastartovala popularita mezi fanoušky hip hopu. Nezávislá nahrávací společnost Tommy Boy Records se totiž rozhodla využít oblečení jako reklamní nástroj. V této době se Cahrartt bundy dokonce staly oblíbeným oblečením dealerů cracku. Ti totiž potřebovali zůstat v teple a současně u sebe mít dostatek svého „zboží“. Jakmile děti a teenageři uviděli takovou postavu, přáli si prostě oblékat se stejně. A tím to právě začalo.

Současné modely

Carhartt mikinaZákazníci dnešní doby si oblíbili především Carhart mikiny a kalhoty. Hodí se totiž do jakéhokoliv počasí, skvěle vypadají a jen tak se nepoškodí. Volit lze přitom z oděvů pro muže, ženy i děti. Výbornou pověst si dále vybudovaly módní boty. U nás vybrané výrobky prodávají specializované eshopy a kamenné prodejny. Kompetní nabídku pro akutální sezónu přitom naleznete vždy na www.carhartt.com.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top