skip to Main Content

Brooks Brothers

Logo Brooks BrothersZnačku Brooks Brothers bychom klidně mohli zařadit mezi nejvíce uznávané módní značky vůbec. Podvědomí o firmě Brooks Brothers má snad každý, kdo si libuje v kvalitních oblecích a chce na své spolupracovníky udělat dojem. Značka založená skoro před dvěmi sty lety, přesněji v roce 1818, již tradičně rok co rok nabízí svým zákazníkům kolekce, jež jsou symbolem amerického úspěchu a prestiže.

Oblečení Brooks Brothers

Co značka Brooks Brothers nabízí?

Nahlédnete-li do obchodních domů značky Brooks Brothers, budete se moci těšit nejen na přepychové pánské obleky, ale i na zajímavé dámské kolekce. Široká nabídka dámských košil, kabátů, kalhot, svetrů a mnoho dalšího sortimentu jak pro úspěšnou a elegantní ženu, tak oblečení pro ženu sportovně založenou. Pánové samozřejmě také nebudou omezeni pouze na stylové obleky. Sortiment pánských kolekcí zahrnuje také svetry, bundy, vesty, kabáty, kalhoty, košile a také decentní kravaty. V Brooks Brothers mysleli při své tvorbě i na vaše ratolesti, proto zde narazíte i na vkusné dětské modely.

Oblečení Brooks Brothers

Pánské obleky Brooks Brothers

Bezesporu nejznámějším artiklem značky Brooks Brothers jsou kvalitní a elegantní pánské obleky. Nabízí se jich celá řad. Inovativní retro styl nalezneme v kolekci 1818 Collection, která se dělí na Regent, Fitzgerald a Madison. Jedná se o návrat k původním střihům, návrat však nečekejte ve volbě materiálů, které jsou moderní, vzdušné a skvěle padnou. Kolekce Golden Fleece nabízí modernější střihy, stará dobrá elegance však není opomenuta. Jelikož jsou modely poněkud dražší, rozhodli se návrháři vytvořit kolekci obleků Suiting Essentials, která obsahuje podobné střihy, avšak volba materiálů již není tak prvotřídní. Tyto obleky se však dají pořídit za čtvrtinovou cenu, zhruba za 8 000 korun.

Brooks Brothers

Dámské kolekce Brooks Brothers

Co se týče dámských modelů, převažují kolekce, které se zaměřují na klasický elegantní styl, vhodný především do pracovního prostředí. Zdůrazňují osobitost a charisma. Jsou symbolem úspěšné ženy. Kvalita materiálů a decentní střihy jsou zde na prvním místě. Nic není přehnaně vyzývavé, spíše decentní, avšak v žádném případě nudné. Volí se především tmavší odstíny barev, vévodí klasická tmavě šedivá společně s krémovou a samozřejmě elegantní černou. Brooks Brothers ženám nabízí i módu pro volný čas, která již není tak usedlá. Decentnost v podobě barev zůstala stejná, avšak střihy jsou malinko vyzývavější. Kolekce dámských spodních košilek již působí správně žensky a vnadně.

Brooks Brothers

Brooks Brothers Country Club

Brooks Brothers Country Club spadá pod Brooks Brothers. Jedná se o módní značku, která je sice elegantní, ale kolekce jsou vhodné spíše k aktivitám ve volný čas. Ani zde však nepřijdete o pocit luxusu.

Brooks Brothers

Brooks Brothers Black Fleece

Další odnož firmy Brooks Brothers. Kolekce Black Fleece se snaží kombinovat klasický styl se stylem moderním. Móda vhodná především pro mladé, zámožné lidi, kteří nechtějí ztratit klasický elegantní styl, ale chtějí do něj vdechnout cosi nového, mladistvého.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top