skip to Main Content

Bluemarine

Logo BluemarineV současné době nalezneme na módním poli nepřeberné množství značek, které produkují sice krásné kolekce, ale poněkud výstřední. Samozřejmě každý návrhář chce prezentovat své umění v podobě netradičních modelů. Lidé jsou však většinou konzervativní a tudíž by si žádné výrazné modely na sebe na ulici nevzali. Jednou z mála módních značek, jejíž modely jsou opravdu vkusné, je módní ikona Bluemarine, která ze svého repertoáru může nabídnout širokou škálu decentních a přitom krásných modelů.

Móda Bluemarine

Čím se vyznačuje značka Bluemarine?

Značka Bluemarine si našla po celém světě tisíce příznivců především díky opravdu vkusným kolekcím, které můžete využít jak pro denní nošení, tak pro chvilky, kdy chcete udělat dojem a zároveň si nepřejete být jak na maškarní. Značka Bluemarine skvěle snoubí vkusné barvy a střihy modelů s příjemnými a elegantními materiály.

Móda Bluemarine

Bluemarine pod pokličkou

Na poli show-businessu nyní najdeme množství hollywoodských hvězd, které s oblibou nosí oblečení této značky. Bluemarine není žádným nováčkem, na poli s módou je již přes 30 let. Značka vznikla v roce 1977, kdy se Anna Molinari a její manžel Gianpaolo Tarabini rozhodli zaútočit na tehdejší módní průmysl svými decentními kolekcemi. Od roku 1981, kdy byla značka poprvé prezentována na významném módním veletrhu Milan Fashion Week, sklízí čím dál větší zájem a oblíbenost.

Sortiment Bluemarine

V nynější době se Bluemarine zaměřuje na dámskou konfekci, kabelky, boty, módní doplňky, parfémy a značka zabrousila také do světa vkusného líčení.

Móda Bluemarine

Dámské kolekce Ad Campaign

Pojďme však k samotným modelům, které v současnosti naleznete u značky Bluemarine. Nynější kolekce Ad Campaign se může pochlubit dokonalým sladěním střihů, jež podtrhují ženskou krásu a barevných vzorů ve stylu 60-tých let, jež působí romanticky a zároveň dostatečně žensky. Nabízejí se jak pestrobarevné, upnuté topy, tak i ty poněkud volnější. Nechybí ani tygrovaný či batikovaný vzor. Vše je vkusně sladěno s jednobarevnými sáčky skvělého střihu. Modely tak vypadají živě a zároveň decentně.

Hlavní dámské kolekce

Hlavním produktem jsou však dámské kolekce, které jsou maximálně decentní, vkusné, elegantní a zároveň ženské. Převažuje klasická černá barva, na kterou navazuje krémová a bílá. I zde se objevuje oblíbený tygrovaný vzor. Jelikož jsou modely opravdu vkusné, je možné si je obléct jak na pracovní schůzku, tak i na večerní procházku po promenádě, kdy chcete na svého partnera udělat dojem.

Boty Bluemarine

Mezi další, velice oblíbený sortiment značky Bluemarine patří dámská obuv. Ta již tak usedlá není, právě naopak je živá, moderní a výrazná, vytvářející skvělý kontrast s poněkud usedlejšími modely šatů.

Móda Bluemarine

Chcete-li se cítit krásná, aniž by jste na sobě měla výrazné modely, pak se vám jistě zalíbí módní kolekce značky Bluemarine, které jsou symbolem přirozené ženskosti a vkusu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top