skip to Main Content

Ben Sherman

Stylová anglická společnost Ben Sherman produkuje oblečení, boty a další doplňky oblíbené především mezi fanoušky hudby.Ben Sherman - oblečení Ostatně rozkvět této firmy má na svědomí právě jazzová kultura. Vše začalo v 60. letech 20. století, kdy si Arthur Benjamin Sugarman uvědomil, že mnoho příznivů zmíněného hudebního stylu prahne po typických košilích s límečkem a zapínáním na knoflíčky. Lidé ve Velké Británii si však neměli možnost tento oděv pořídit od lokálního dodavatele, a proto nakupovali v zahraničí (konkrétně v USA). A právě této díry na trhu se čerstvý majitel výrobního provozu rozhodl využít. Pod značkou Ben Sherman proto začala vznikat výborná kolekce v nápaditém stylu, která americké zboží v mnoha ohledech dokonce převyšovala. Díky použití kvalitních materiálů se brzy zrodil ideál naprosto skvělé košile, po které toužil snad každý milovník hudby. O další rozšíření se ostatně postarala i ta skutečnost, že zpěváci toto oblečení rovněž rádi nosili.

Nejznámějším symbolem stále zůstává znak Královského letectva

Ben Sherman - staré logoAž do roku 2008 značka používala jako nástroj k propagaci terč složený z modré, bíle a červené barvy. TentoBen Sherman - nové logo emblém přitom dodnes charakterizuje britské vojenské letectvo (Royal Air Force). Společnost následně přišla s novým logem, které připomíná oranžovo-černý prstýnek na kykatru – tzv. trsátko. Opět zde proto máme spojitost s hudbou.

Široký sortiment myslí převážně na muže

Není žádným tajemstvím, že firma cílí na pánskou část populace. Již zmíněné Ben Sherman košile proto stále zůstávají nejvíce poptávaným produktem v nabídce. Volit lze dále mezi svetry, bundami i kalhotami. Co se týče obuvi, rozhodně vás zaujmou povedené kožené modely. Rozhodnout se rovněž můžete pro tašku či čepici. Vše k sobě dokonale ladí, o čemž se snadno přesvědčíte na www.bensherman.com.

Zakoupíte i u nás

Ben Sherman - prodejnaPravděpodobně nejschůdnější cestou k pořízení libovolného Ben Sherman oblečení bude objednávka v libovolném eshopu. Pokud žijete poblíž většího města, můžete zkusit štěstí v obchodě, který sdružuje více značek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top