skip to Main Content

Baťa

Baťa logoNejznámější prodejce obuvi v ČR (firma Baťa) působí na našem trhu již několik generací. Postupně však společnost pronikla do více než 60 zemí a proměnila se tak v koncern nadnárodního charakteru. Díky velkému počtu výrobních závodů dokáže uspokojit i současnou vysokou poptávku. Se čtyřpísmenným logem se přitom setkáme nejen na botách, ale i kabelkách, taškách či peněženkách. Musíme však uznat, že za ohromným úspěchem stojí především obuv Baťa. Jakmile totiž nabídnete kvalitu zabalenou v módním designu za nízkou cenu, musíte se zákonitě setkat s kladným ohlasem. A právě tuto metodu vedení používá i dnes. Sortiment však přitom vhodně doplňují luxusnější produkty vhodné pro náročné osoby.

Péče o zákazníky

Firma se o všechny nakupující muže, ženy i děti pečlivě stará. Vstřícný přístup se projevuje například programem Baťa klub.Boty Baťa Pokud se stanete jeho členem, za každé boty Baťa obdržíte plusové body, které se dvakrát ročně přetvoří na zajímavou slevu. Proč proto neušetřit na něčem, co k životu stejně potřebujete? Ať už si pořídíte Baťa kozačky, tenisky či sandále, vždy zkrátka získáte příslib patřičné odměny.

Kolekce

Na dodržování sezóny se můžete stoprocentně spolehnout. Návrháři dvakrát do roka přicházejí s novou obuví. Baťa katalog se proto v domácnosti stává velmi žádaným artiklem. Každý chce totiž načerpat inspiraci na nadcházející období.

Prodejny

Lodičky BaťaTroufáme si říci, že s vyhledáním nejbližší prodejny nemusíme pomáhat. Síť obchodů je totiž roztroušena po celé republice, a proto vás již určitě červený nápis Baťa minimálně v nákupním centru zaujal. V případě, že k tomu náhodu nedošlo, doporučujeme návštěvu příslušné sekce oficiálního webu na adrese www.bata.cz/prodejny.

E-shop

Na již zmíněném webu provozuje společnost Baťa eshop se všemi druhy zboží. Nechcete-li proto cestovat na dané prodejní místo, lze si vybranou obuv pohodlně objednat z pohodlí domova.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top