skip to Main Content

Banana Republic

Logo Banana RepublicV roce 1978 se uprostřed slunné Kalifornie zrodil další skvost v oblasti módy. Značka Banana Republic patří mezi módní firmy, které se zaměřují na spojení nadmíru kvalitních materiálů a přirozeného stylu. Existuje pouze málo značek, jejichž zákazníci si tak moc pochvalují pohodlnost modelů.

Móda Banana Republic

Banana Republic a safari?

První tvorba značky Banana Republic se kupodivu zaměřovala na maskáčové modely a modely pro cestování po Africe. Původ je tedy označován jako tzv. safari styl. Během let se však módní značka probojovala na pole konfekcí pro denní nošení. Volno-časová móda podpořená vysoce kvalitními materiály a hezkým, módním designem dopomohla značce Banana Republic k rozvoji. V nynější době se Banana Republic může pyšnit více než pěti sty obchody po celém světě a sortimentem, který obsahuje nejen módní kolekce, ale i sluneční brýle, kabelky, parfémy, boty a všemožné další módní doplňky. A hlavní heslo Banana Republic?

„Tvoříme volno-časovou módu srdcem a se zalíbením, protože v ní trávíte nejvíce svého času.“

Móda Banana Republic

Banana Republic myslí na všechny

Módní značka Banana Republic si je dobře vědoma faktu, že ne všichni máme konfekční postavu. Jelikož jsou mezi námi i tací, kteří jsou poněkud objemnější a zároveň někteří hodně hubení, naleznete v obchodem Banana Republic široké spektrum modelů pro každou postavu, ať už pánskou či dámskou.

Móda Banana Republic

Dámské blůzy a trička Banana Republic

V nynějších kolekcích naleznete zajímavá dámská trička, která se mohou pyšnit opravdu kvalitními materiály. Střihy jsou navrženy tak, aby byly nadmíru pohodlné, proto zde nenaleznete žádné nepohodlné a upnuté mini trička. Poněkud volnější střihy však neztrácejí na ženskosti. Převažují syté odstíny barev. Nabízí se jednobarevná trička, ale i trička, která decentně kombinují výrazné barvy. Ceny těchto triček jsou poněkud vyšší, pohybují se od 1200 Kč.

Móda Banana Republic

Dámské šaty Banana Republic

Mezi jedny z nejoblíbenějších výrobků značky Banana Republic patří i moderní šaty, vyznačující se volností, lehkou přiléhavostí a ženskostí. Volí se především lesklé materiály. Převažují elegantní barvy černá, bílá, krémová. Naleznete zde i šaty, které nesou výraznou barvu. Šaty jsou většinou jednobarevné.

Pánská konfekce Banana Republic

Pánové upřednostňující volno-časový styl budou nadšeni z bohaté nabídky košil, kalhot, triček a svetrů, které nabízejí nebývalý pocit volnosti v kombinaci s opravdu vzdušnými materiály.

Móda Banana Republic

Banana Republic má svůj cíl

Každá módní značka se zaměřuje na určitý sortiment. Banana Republic se hrdě hlásí k volno-časovém stylu. Obliba stoupá, proto nic nebrání v cestě ke splnění hlavního cíle a tím pro Banana Republic je mít do roku 2015 přes 1000 obchodů.

Dámské a pánské kolekce, sluneční brýle, bižuterii, kabelky, boty, toto vše a mnoho dalšího vám nabízí módní značka Banana Republic.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top