skip to Main Content

Balenciaga

Logo BalenciagaPokud vás již omrzely klasické usedlé modely a hledáte zpestření svého šatníku v podobě netradičních modelů, pak nahlédněte do dílny módní značky Balenciaga. Tato značka není na módním poli žádným nováčkem, právě proto se můžete těšit z široké nabídky módních kolekcí, které mají výborné hodnocení.

Moderní móda

Móda Balenciaga

Kdybychom měli charakterizovat módní značku Balenciaga jednou větou pak by to byla tato:

Moderní móda s nádechem futurismu, která se skvěle snoubí s luxusem a troškou tajemnosti.

V popředí značky stojí španělský návrhář Cristobal Balenciaga. Kolekce značky Balenciaga jsou oblíbené po celém světě, protože umí z poněkud zastaralého a omšelého stylu udělat styl svěží, mladý a zároveň elegantní. Nabízejí se jak módní kolekce, tak například peněženky, sluneční brýle, módní doplňky a samozřejmě i oblíbené parfémy.

Móda Balenciaga

Móda pro zámožné

Pokud nemáte dostatek financí, pak do butiků značky Balenciaga ani nechoďte. Stylové linie, kouzelné zpracování a v neposlední řadě volba těch nejkvalitnějších materiálů si vybírá svou daň v podobě poněkud vyšších cen. Chcete-li však mít netradiční kolekce ve svém šatníku, pak je oblečení značky Balenciaga dobrou volbou.

Móda Balenciaga

Nejnovější pánské kolekce

V nedávné době byla uvedena na trh nová pánská kolekce, která se vyznačuje tradiční bílou, černou a šedivou barvou. Můžete zde narazit jak na jednobarevné provedení, tak například na proužkované vzory. Kombinace kolekcí je zajímavá a nevšední. Elegantní košile ve spojení s kraťasy a bláznivými brýlemi na některé působí komicky, na jiné nevšedně a krásně. Právě díky nahodilým kombinacím působí modely hravě a mladistvě. Zařadit však kolekce do určitého stylu je nadlidský úkol.

Móda Balenciaga

Nejnovější dámské kolekce

Pánské kolekce jsme vám již představili, pojďme nyní nakousnout módní kolekce pro něžné pohlaví. Nutno říci, že dámské kolekce, stejně jako ty pánské, působí hned na první pohled futuristickým dojmem. Možná budete mít pocit, že kolekce nejsou sladěny a nejdou k sobě. Buďte však jiná a nenechávejte se strhnout zarytými konvencemi. Elegantní dámské halenky a svetříky v kombinaci s krátkými saténovými sukněmi, které jsou značně natřesené působí opravdu zajímavě. Elegantní dámská saka zkrášlená výraznou, hravou mašlí, vše zakončené teenegerovskými střevíčky rovněž působí futuristicky. Nejedná se tedy v žádném případě o nudné kolekce, hravost zde vítězí. Kabelka BalenciagaVe vyšší společnosti tyto šaty někdy působí jako výsměch, ovšem mladým lidem ve vyšších kruzích se tento styl náramně líbí.

Netradiční brýle Balenciaga

Chcete-li ještě více podpořit hravý, moderní vzhled, pak zkuste některé ze slunečních brýlí značky Balenciaga. Jsou opravdu netradiční a zcela jistě vzbudí pozornost.

Oblečení a módní doplňky značky Balenciaga určitě nesměji chybět ve vašem šatníku, pokud se pohybujete ve vyšších kruzích, nechcete ztratit dojem elegantnosti, ale zároveň chcete do svých šatů zakomponovat i jistou dávku hravosti a modernosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top