skip to Main Content

Baby Phat

Logo Baby PhatVisí na stěnách vašeho pokoje hip-hopové hvězdy? Line se z vaší mptrojky pohodová hip-hopová hudba, ke které silně inklinujete? Pak zcela jistě patříte mezi hip-hoperky tělem i duší. Možná se vám líbí i pánské hip-hopové oblečení, vyznačující se opravdu volnými střihy, přece jen by jste chtěla, aby vaše oblečení neztrácelo ženskost? Právě za tímto účelem vznikla značka Baby Phat.

Oblečení Baby Phat

Sexy Baby Phat

Módní značka Baby Phat se zrodila především z toho důvodu, že na trhu chyběla sexy ženská hip-hopová móda. Značka, která v nynější době slaví své desáté narozeniny, byla založena Kimorou Lee Simmons. Tato ženy vyslyšela požadavky mladých dívek po hip-hopovém oblečení, které je nejen sexy, ale také hezky přiléhavé, odhalující určité partie a zároveň i elegantní.

Prádlo Baby Phat

Začátky značky Baby Phat

Zakladatelka společnosti krásně spojuje svět luxusu a pouliční módu. První trička značky Baby Phat byla k vidění na módní přehlídce v roce 1999. Jednalo se o malinkatá trička s potiskem Baby Phat. Trička však začaly nosit celebrity a tak se značka dostala více do podvědomí. Netrvalo dlouho a tvorba značky Baby Phat nastartovala raketovým tempem. Rozverný dívčí styl reprezentovaly neodolatelné střevíčky, barevné topy a vzrušující prádlo.

Oblečení Baby Phat

Topy Baby Phat

Při prohlídce kolekcí dámských topů se ve vás na první pohled zhostí pocit, že se jedná o opravdu rozverný a vzrušující styl. Volba barevných kombinací je více než pestrá. Převažují pastelové barvy, které jsou však laděny decentně a nedochází tak k typickým „bárbínkovským“ kombinacím. Střihy jsou navrženy tak, aby zdůraznily krásné ženské křivky. Nechybí ani elegantní košilky a delší trička, která obepínají jak horní část těla, tak zadeček. Na modelech se často objevuje symbol značky Baby Phat, kočka s dlouhým ocasem, která symbolizuje rebelskou módu a ženskou nezávislost.

Oblečení Baby Phat

Kabelky Baby Phat

Máte-li ráda dámské doplňky, pak se vám jistě zalíbí kabelky značky Baby Phat. Doplňky hip-hopové módy musí být výrazné, stejně tak tomu je u kabelek značky Baby Phat. Lesklé, třpytivé a pozlacené materiály jsou pro tyto dámské kabelky základ. Extravagantnost se snoubí s účelností, jelikož jsou opravdu prostorné a nejedná se pouze o malé dámské doplňky, do kterých tak tak dáte mobil. Mezi nejoblíbenější modely patří zlatavá Kendra (Kendra Small Satchel, Kendra Large Hobo, Kendra Checkbook wallet) a elegantní Wendy (Wendy Tote, Wendy Hobo, Wendy Slim Walet).

Boty Baby Phat

Módní návrháři nabízejí širokou škálu dámských bot od elegantních kozaček, až po typické hip-hopové tenisky. Decentní černá barva se zde krásně snoubí s výraznými pastelovými barvami.

Oblečení Baby Phat

Oblíbenost značky Baby Phat

Jak už to tak bývá, když je módní značka úspěšná, rozvine se její oblast působnosti i na ostatní odvětví. Rebelský hip-hop styl neuvidíte pouze na módních kolekcích, kabelkách a botech. Můžete jej vidět i na hodinkách, bižuterii a dokonce i dva mobily značky Motorola nesou název Baby Phat.

Kompromisy se v módní branži vyplácejí. Pokud si chcete zachovat hip-hopový styl, zároveň být elegantní a působit žensky, pak jsou výrobky značky Baby Phat pro vás jako stvořené.

1 komentář k zobrazení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top