skip to Main Content

Ann Christine

Ann Christine logoS mladou značkou Ann Christine se ženy setkávají od roku 2007, kdy došlo v Německu k otevření prvního obchodu. Od této doby firma zaznamenala raketový úspěch. Zákaznicím se zalíbil nový styl všech nabízených modelů. Kombinace hravosti, svěžího přírodního vzhledu a inovativních linií vytvořila oděv, který se označuje jako příklad moderního vzhledu. Díky širokému spektru produktů mohou zájemkyně vybírat nejen mezi oblečením, ale i vkusnými doplňky. Ty nalezneme pod označením Ann Christine Accessories. Nabídka v tomto případě čítá například povedené šperky, kabelky či boty. Zkrátka vše, co by jste kdy mohla potřebovat. Další sesterská značka Ann Christine Intimate zaštiťuje elegantní dámské spodní prádlo. A konečně, aby se mladé ženy mohly cítit přirozeně i na pláži, mohou důvěřovat pojmenování Ann Cristine Ocean Aesthetics, které se stalo symbolem pro plavky. K dispozici jsou přitom jak klasické jednodílné, tak i bikiny. Společnost se stala tak žádanou pravděpodobně díky nabídce čítající mnoho rozdílného zboží, které vzájemně mezi sebou ladí. Lze totiž obecně říci, že ať už zakoupíte cokoliv, vždy budete spokojena.

Dostupnost u nás

Ann Christine obchody se nachází i v naší republice. Bohužel se však s těmito prodejnami momentálně setkáte jen v několikaAnn Christine obchod málo městech. Rozhodně lze zmínit Prahu, Brno, Ostravu a Liberec. Společnost plánuje pravidelně expandovat, a proto možná tuto módu na ulici v budoucnosti potkáme mnohem častěji. Rozhodně se přitom nebude jednat o nic špatného. Každá kolekce Ann Christine totiž dokáže udělat svoji nositelku velmi elegantní. Již samotné nakupování je přitom velmi komfortní, protože prodejny působí velmi dobře díky prostornému interiéru s přirozeným důrazem na světlo.

Rozdíl mezi Ann Christine a AC

Ann Christine reklamaRozhodně nebude na škodu, když si nyní osvětlíme hlavní odlišnosti mezi zmíněnými značkami. Obě můžeme nalézt na visačce s cenou u oblečení. Jednotlivé oděvy se však hodí vždy jinému typu žen. Pro konzervativnější povahy lze doporučit modely Ann Christine, které sice dodržují současné trendy, činí tak však méně odvážným způsobem než AC. Chcete-li ono srovnání vidět na vlastní oči, stačí navštívit katalog dostupný na www.ann-christine.de.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top