skip to Main Content

Alberto Fermani

Logo Alberto FermaniVětšina módních značek začíná s návrhem a výrobou oblečení a k tomu postupem času rozšiřují svůj sortiment i mimo módní kolekce na parfémy, obuv, příruční zavazadla a módní doplňky. Majitelé značky Alberto Fermani, uznávané módní značky, která se zabývá výrobou elegantních dámských bot, jsou však jiného názoru. Namísto širokého záběru preferují specifické zaměření na určitou oblast a tu se snaží dovézt až k samotné dokonalosti.

Dámská obuv Alberto Fermani

Obuv Alberto Fermani

Italská značka Alberto Fermani již více než 50 let nabízí svým zákaznicím široký sortiment obuvi, kde vývoj každého modelu bot je předem podroben důkladnému zvážení všemožných aspektů. Velký důraz se klade na elegantnost, pohodlnost a také přirozené sladění s ženskou krásou. Díky svým jedinečným kolekcím bot si značka Alberto Fermani získala pozornost žen po celém světě. Značka se specializuje převážně na dámskou obuv, v posledních letech však zabrousila i do světa dámských kabelek, které se k elegantní obuvi náramně hodí.

Dámská obuv Alberto Fermani

Kolekce FM a FW

V nynější době firma Alberto Fermani uvedla na trh své nové kolekce, jež nemají nijak originální název. Naleznete je pod označením FM a FW. Návrháři bohužel neprozradili co tyto značky v podstatě znamenají. Můžete si však být jisti, že se jedná o opravdu kreativní kousky vyrobené převážně z kůže. Kolekce vás na první pohled upoutá faktem, že se nejedná o klasické „bárbínkovské“ botičky. Obuv Alberto Fermani působí dojmem síly, přirozené energie a nezávislosti ženy. Kolekce působí poněkud silněji, avšak eleganci zdaleka nepostrádají. Jedná se především o kozačky různé délky. Jak klasické kozačky zakončené v půli lýtka, tak ty zakončené až u kolen mají v sobě cosi krásného a jedinečného. Každý druh je originál a nese v sobě jiný příběh.

Dámská obuv Alberto Fermani

Kolekce AF

Do odlišnější skupiny, i když nabízí stejný druh sortimentu, patří kolekce AF. V této kolekci naleznete rovněž kozačky různého druhu. Číší z nich však větší dojem samostatnosti a nezávislosti žen. Poněkud dominantní vzhled příjemně doplňuje kožené provedení a smysl pro detail, který je pro značku Alberto Fermani samozřejmostí. Mnoho kozaček se podobá kovbojskému či jezdeckému stylu bot. Kolekci AF v dnešní době jistě naleznete v obchodech Alberto Fermani.

Kabelky Alberto Fermani

Dámské kabelky Alberto FermaniJak jsme se již zmínili, značka Alberto Fermani se zaměřuje především na dámskou obuv. Snad jediným počinem v jiné oblasti jsou dámské kabelky. Nutno říci, že počin to byl zdařilý, jelikož kabelky Alberto Fermani skvěle podtrhují ženskou nezávislost a přirozený styl. V nynější době převládá prodej kabelek s jménem Amber a Liza.

Obchody Alberto Fermani

Výrobky Alberto Fermani jistě naleznete i v českých obchodech, nicméně v České republice neexistuje obchod nabízející pouze zboží značky Alberto Fermani. V případě, že vás učarovaly kozačky Alberto Fermani, pak vám nezbývá nic jiného, než se dopravit do Vídně, kde se nachází od nás nejblíže vzdálený obchod značky Alberto Fermani. V celé Evropě je více než 30 obchodů Alberto Fermani. Tato krásná dámská obuv však zdobí i výklady Japonska, Austrálie, Nového Zélandu a mnoha dalších zemí.

Jste-li žena nepoddajná, která má svůj styl a nemíní se přizpůsobovat, pak by vás značka Alberto Fermani mohlo mile oslovit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top