skip to Main Content

Agent Provocateur

Logo Agent Provocateur Agent Provocateur je značka luxusního prádla pocházející z Velké Británie. Značka věrná svému jménu se snaží přinášet na trh originální prádelko spojující, ve kterém se zrcadlí smyslnost, vášeň, skryté touhy a samozřejmě také kapka provokativnosti.

Luxusní prádlo Agent Provocateur

Kde se prádlo Agent Provocateur vzalo?

Historie luxusu v podobě prádla Agent Provocateur je hodně zajímavá. U jejího vzniku v roce 1994 totiž stála dvojice jménem Serena Rees a Joseph Corré. Dříve, milenci, dnes bývalí manželé, kteří spolu sdíleli názor, že móda musí provokovat a vyvolat v lidech nějaké emoce. Svůj podíl na Corrého přesvědčení možná měli jeho rodiče, jimiž byla známá „punková“ módní návrhářka Vivienne Westwoodová a bývalý manažer skupiny Sex Pistols, Malcolm McLaren.

Luxusní prádlo Agent Provocateur

Dnes má Agent Provocateur všude po světě přes 40 obchodů ve městech Londýn, Hong Kong, Las Vegas, New York, Paříž, Berlín a mnohých dalších.

Tato módní značka je po světě známá také tím, že mívá značně kontroverzní reklamy, do nichž jsou často zapojeny i slavné celebrity. To je třeba příklad i nejslavnější jejich reklamy z roku 2001, ve které se objevila Kylie Minogue, jež spoře oděna dovádí na umělém býku a na závěr předstírá orgasmus. Z dalších slavných jmen, které propůjčili značce Agent Provocateur svou tvář můžeme jmenovat například Christinu Aguileru, Carmen Electru, Paris Hilton nebo Kate Moss.

Reklama na Agent Provocateur s Kylie Minogue

Kolekce Agent Provocateur

Agent Provocateur každoročně uvádí novou kolekci luxusního spodního prádla a kromě ní má v nabídce stálici nazvanou The Classics, která představuje nejoblíbenější prádlo této značky za uplynulé roky. Čas od času Agent Provocateur představí nějakou novou kolekci, jako je třeba současná doběla laděná Bridal, která představuje smyslné prádélko pro všechny ženy pomýšlející na svatbu.

Luxusní prádlo Agent Provocateur

Podprsenky, korzety, kalhotky, plavky…

Kromě výše uvedených kolekcí najdete v produktové nabídce značky Agent Provocateur širokou řadu intimního prádla – od dráždivých podprsenek, přes stylové kalhotky, odvážné podvazky, až ke košilkám, plavkám, pyžamům nebo pantoflím. Vše samozřejmě v dráždivém a někoho pobuřujícím provedení značky Agent Provocateur

Kapitolou samou pro sebe jsou různé ozdůbky na prsa, stuhy a mašle na stehna, šátky na zavázání očí partnera, dráždivé přívěsky, bičíky a jiné erotickým jiskřením nabité věci.

Agent Provocateur má i vlastní řadu parfémů, ve které najdete různé voňavky, krémy, masážní olejíčky nebo svíčky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top